צבי מן
בזכותכם התחלתי לעבוד כאיש מכירות בתחום המוסדות, והיום הקמתי עסק עצמאי בתחום!
עבודות לחרדים | 14 דצמ 2014 20:51

 

שלום לכולם,

קוראים לי צבי מן (25) ואני רוצה לספר לכם את הסיפור שלי. גדלתי בתוך החינוך החרדי, תמיד היה לי לאן ללכת וידעתי מה הולך להיות השלב הבא עבורי. יום אחד, מצאתי את עצמי בגיל 22 מחוץ לישיבה, בלי לדעת מה עלי לעשות וממה להתפרנס.

הייתי מתוסכל, לא רק שלא מצאתי תעסוקה הולמת, אלא גם שפשוט לא היה לי למי לפנות על מנת לקבל הכוונה וייעוץ כדי למצוא את עבודה. בדרך לא דרך מצאתי עבודה במאפיה ושם עבדתי במשך כשנה, עד שהחלטתי לעזוב ולנסות למצוא עבודה בתחום שאני אוהב והולם את כישוריי בתחום המכירות.

 

חיפשתי עבודה במשך תקופה ארוכה, שלחתי עשרות קו"ח למעסיקים, אתם בטח מתארים לעצמכם מה הייתה התשובה, היא פשוט לא הגיעה. בשלב מסוים כמעט והתייאשתי מלחפש עבודה. לא עשיתי כלום במשך היום.

 

יום אחד חבר סיפר לי על פרויקט "עבודות לחרדים" ונתן לי את מספר הטלפון. יצרתי איתם קשר והם לקחו את הפרטים שלי. לאחר כמה ימים ממש בסיעתא דשמיא הם מצאו עבודה בדיוק בשבילי! לפני שנה התחלתי כסוכן מכירות בחברת "הכל למוסדות" אשר מספקת ציוד וחומרי ניקוי איכותיים למטבחים, חצי שנה אח"כ אף קודמתי לתפקיד של מנהל.

כיום, הקמתי בתחום הזה ויש לי ברוך השם פרנסה טובה. אני מודה לצוות עבודות לחרדים היקר שעזר לי להתקדם בחיים ובכך למעשה הגעתי למה שאני היום.

אני קם כל בוקר ומרגיש סיפוק עצום מהעבודה.

תודה לכם.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

[fbcomments]