במשך חמש שנים נבדקו הרגלי היום-יום של 177 עשירים , ומסתבר שיש להם סלידה קשה מתכונת אופי אחת. מה היא?
מחקר בן חמש שנים של הרגלי היום-יום של 177 עשירים שעשו את הונם בכוחות עצמם, מצא כי הם נמנעים באופן עקבי מאנשים בעלי תכונת אופי אחת
עבודות לחרדים | 12 אפר 2016 17:05

 

בעידן שבו לקשרים אישיים יש השפעה עצומה על ההצלחה בקריירה, טיפוח קשרים עם אנשים עשירים בוודאי שלא יכול להזיק. אולם אם אתם חפצים בקרבתם של מיליונרים, דעו כי יש סוג אחד של אנשים שעשירים יעשו כל שביכולתם כדי להימנע מחברתם.

מחקר בן חמש שנים של הרגלי היום-יום של 177 מיליונרים שעשו את הונם בכוחות עצמם, שערך תומס סי. קורלי, מצא כי עשירים נמנעים בכל מחיר ובאופן עקבי מאנשים פסימיסטים, דיווח אתר החדשות "ביזנס אינסיידר".

"מיליונרים שעשו את הונם בעצמם מאוד בררנים לגבי האנשים שעמם הם מתרועעים", כבת קורלי בספרו החדש, "שינוי ההרגלים שלכם, ישנה את חייכם" (Change Your Habits, Change Your Life). "אתה מצליח רק כמו אלו שעמם אתה מתרועע לעיתים קרובות. העשירים תמיד מחפשים אנשים ממוקדי מטרה, אופטימיים, נלהבים, ובעלי נקודת מבט מנטלית כללית חיובית".

86% מהמיליונרים במחקר התרועעו על בסיס קבוע עם אנשים ממוקדי הצלחה הדומים להם. בה בעת, "הם גם הקפידו לצמצם את החשיפה שלהם לאנשים שליליים וארסיים", הסביר קורלי.

החשיבות שהם מייחסים להחלפת חברים ומכרים שליליים באנשים חיוביים נובעת מכך שגישה חיובית היתה סימן ההיכר של העשירים במחקר, ואנשים נוטים לחקות את האנשים שעמם הם מתרועעים.

"הצלחה לטווח ארוך אפשרית רק כאשר יש לך נקודות מבט מנטלית חיובית", קבע קורלי. בשורה התחתונה: גישה שלילית תפגע בסיכויי הצלחתך, ותמשוך אליך אנשים דומים. עדיף להימנע מאנשים פסימיים ולהתחיל להתרועע עם אופטימיסטים.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]