שימו לב: בגלל שריפה תקלה ארצית בחברת פלאפון
שריפה בארון החשמל באחד ממתקני החברה בפתח תקוה גרמה לתקלה ארצית בפלאפון. לקוחות החברה בכל הארץ מדווחים על קשיים בהוצאת וקבלת שיחות ובגלישה. התקלה משפיעה גם על לקוחות רמי לוי. לפי הערכה, מאות אלפי לקוחות נפגעו. בצהריים נמסר מפלאפון כי התקלה נפתרת בהדרגה
עבודות לחרדים | 21 מרץ 2016 13:57

 

תקלה ארצית בחברת הסלולר פלאפון: לקוחות החברה דיווחו היום (ב') החל משעות הבוקר על קשיים בהוצאת ובקבלת שיחות, וכן בגלישה באינטרנט, בכל רחבי הארץ. גם לקוחות בחברת הסלולר רמי לוי, המשתמשת ברשת של פלאפון, מדווחים על קשיי תקשורת. לפי הערכה, מאות אלפי לקוחות נפגעו מהתקלה. לקראת השעה 12:00 נמסר מהחברה כי בעיות התקשורת נפתרות בהדרגה.

 

אחד מלקוחות פלאפון כתב: "יש ברשת פלאפון תקלה ארצית בקבלת והוצאת שיחות, גלישה וכדומה. נציגי השרות אומרים שאין צפי לפיתרון בינתיים".

 

הגולש אביחי כתב: "נפילת רשת בפלאפון. אי אפשר להוציא ולקבל שיחות והודעות. בערך משעה 08:30".

לקוחה נוספת כתבה: "לא ניתן להשתמש בקווים (ניסיתי מכמה קווים שבבעלותי) מופיעה הודעה על האנדרואידים כי הרשת לא רשומה ברשת. במכשור הישן יותר פשוט לא ניתן לחייג".

 

גולש המשתמש ברשת של רמי לוי מסר: "לא ניתן לגלוש באינטרנט. ניסיתי להתקשר למוקד שרות הלקוחות שלהם, אבל אין תשובה. בטח קרס תחת העומס".

 

בנוסף, הטלפונים האישיים של קציני משטרת ישראל משתמשים ברשת פלאפון התקלה מקשה על התקשורת ביניהם. התקלה משפיעה גם על התקשורת הפנימית בתוך משרדי חברת פלאפון, אשר משתמשת ברשת המבוססת על קווי הסלולר של החברה.

 

חברת פלאפון מסרה בתגובה: "חברת פלאפון מודיעה כי הבוקר בשעה 7:15 פרצה שריפה בארון החשמל, אשר באחד ממתגי החברה בקרית אריה, בפתח תקוה. השריפה כובתה על ידי מערכות החברה, ללא נפגעים.

 

"כתוצאה מהשריפה חלה פגיעה בגלישה וכן בקבלת והוצאת שיחות וסמסים בקרב רבים ממנויי החברה. כל המנויים מועברים כעת למתג החליפי של החברה ברמלה ואנו פועלים לסיום התקלה בשעות הקרובות. עדכון בנושא יצא למשרד התקשורת וכן ללקוחות הפונים למוקדי החברה, וכן באתר החברה וברשתות החברתיות".

 

עוד נמסר מהחברה, כי ניתן להעביר את המכשיר הנייד למצב wifi להמשך גלישה.

 

ממשרד התקשורת נמסר: "משרד התקשורת קיבל הבוקר דיווח מיידי על התרחשות התקלה הארצית בחברת פלאפון בסמוך להתרחשותה, ומנכ"ל חברת פלאפון מעדכן את מנכ"ל משרד התקשורת על הנעשה בענין באופן שוטף.

 

"מהנדסי משרד התקשורת נמצאים בחדר הבקרה של חברת פלאפון ומפקחים אישית על הטיפול, על מנת לסיים את התקלה בהקדם ולהחזיר את השרות ללקוחות החברה. חברת פלאפון הונחתה להעביר ללקוחות מידע עדכני ככל האפשר לצמצום הנזקים עד לסיום הטיפול בתקלה".

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]