לראשונה בציבור החרדי: יריד עבודה בתחבורה ציבורית במרכז 'כיוון" – ירושלים
הנתיב המהיר שלך לעבודה: "זוהי עבודה יציבה. השכר גבוה. יש לי אפשרות להתקדם ולהרוויח יותר. מבחינתי אין סידור יותר טוב מזה", ש. האס, נהג אוטובוס מביתר. היריד יתקיים מחר!
עבודות לחרדים | 30 נוב 2015 12:11

 

בירושלים קיימים 500 תקנים פנויים לנהגי תחבורה ציבורית. בעקבות הביקוש הגדול הזה, מתחרות חברות התחבורה הציבורית  ביניהן-  מי תעניק לנהגים תנאים מעולים יותר. זה הזמן להשתלב במערך עבודה עם הכנסה מובטחת.

 

ביום שלישי הבא, ייערך במרכז כיוון יריד תחבורה ציבורים, ובו ישתתפו נציגים של משרד התחבורה, וכן של חברות התחבורה המובילות באזור ירושלים: אגד, אפיקים, אגד תעבורה, קוים והחברה לפיתוח גוש עציון.

 

נציגי החברות יסבירו לבאים את תנאי ההעסקה של הנהגים שלעתיד, וכן את ההטבות המיוחדות לנהגים – כמו האפשרות לבחור בסביבת עבודה המתחשבת באורח החיים החרדי, עם ממשק הנוח לזמניו של האדם החרדי.

 

"אנחנו מנגישים לציבור את אחת המשרות הטובות בשוק, כשהעיקרון המוביל הוא- קיבלת רישיון- אתה מועסק! מידיית!" אומר מר יחיאל אמויאל, מנהל מרכז 'כיוון'. "בעבר, מי שהיה מעוניין להחל בלימודי נהיגה ציבורית, היה צריך לעבור חודשים ארוכים של בירוקרטיה סבוכה ומייגעת.

 

אנחנו מציעים לאנשים מסלול מהיר, אנחנו משיגים לתלמיד את כל האישורים המתבקשים להתחלת לימודי נהיגה ציבורית תוך חודשיים לכל היותר, ולפעמים אף בזמן קצר עוד יותר".

 

בנוסף להקלה המשמעותית (מאד!) הזו, מדובר בתנאי לימוד מעולים ואטרקטיביים. מרכז כיוון מעניק  לכל מי שהתקבל לקורס, מימון כמעט מלא. כך שהקורס אינו עולה כמעט מאומה, פרט להשתתפות זעירה.

 

מדובר בהזדמנות נפלאה לכל מי שמעוניין לשפר את מצבו הכלכלי ולהשיג עבודה מושלמת עם כל ההטבות האפשריות.

 

היריד ייערך מחר, י"ט בכסליו, (1.12.15) בשעה 16:00 אחר צהריים במרכז 'כיוון'.

 

לפרטים והרשמה בטל' 0722704374 או במייל rishum@kivun.org.il

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]