מנהלים? שימו לב: קרן מירא'ז פותחת קורס מנהיגות בקליפרוניה למשך שבועיים. הטיסה והלינה על חשבונם. רוצו להירשם
רוצים לנסוע להשתתף בקורס מנהיגות בקליפורניה? המיליארדרד היהודי-אמריקאי יטיס על חשבונו 15 מנהלים ומנהלות מתחומי ביטחון וסייבר, המעוניינים לחדור לשוק בארה"ב
עבודות לחרדים | 22 נוב 2015 11:47

 

הזדמנות למנהלים ומנהלות מתחומי ביטחון וסייבר, המעוניינים לחדור לשוק בארה"ב: איש העסקים והמיליארדר היהודי-אמריקאי פול מיראז' יממן קורס מנהיגות עסקית של שבועיים בקליפורניה ל-15 מקבלי החלטות בחברות העוסקות בתחומי ביטחון המולדת. המיונים, שנערכים בימים אלו, עתידים להסתיים בתוך כשלושה שבועות.

הקורס ייתקיים באורנג' קאונטי בתאריכים 17-30 לינואר 2016. מדובר במיזם פילנטרופי שנועד לסייע לבכירים בחברות להכיר את מקורות המימון ואסטרטגיות כניסה עם מוצר לשוק האמריקאי. במסגרת זו, ייבחרו מנהלים מחברות העוסקות בסייבר, הגנת גבולות, מערכות כנגד טרור, בטחון אישי ובקרת נשק, שיזכו לאירוח מלא כולל טיסות למשך 14 יום.

משתתפי המיזם צפויים לעבור סדרה של קורסים ממרצים, מנהלים ואנשי עסקים, שאמורים לספק הבנה מעמיקה לגבי אופן החשיבה וקבלת ההחלטות של הלקוח האמריקאי הפוטנציאלי, ומכך לגזור את אסטרטגיה הכניסה שלהם לשוק.

בנוסף יוכלו המשתתפים לפתח נטוורקינג עם בכירי מנהלי חברות בארה"ב בתחומים רלוונטים לעיסוקם. בתוך כך, מדי ערב ייערך מפגש בביתו של מנהל בכיר או בעלים של חברות ענק, כדי להציג את עצמם ואת החברה שבה הם עובדים.

המיזם פועל תחת קרן מיראז', שהוקמה על ידי פול מיראז' במטרה לסייע לחברות סטארט אפ ישראליות לחדור לשוק האמריקאי. במהלך השנה הקרובה תקיים הקרן שלושה קורסים נוספים לבכירים: ניומדיה (מרץ), טכנולוגית מזון (יוני) ומכשור רפואי (ספטמבר). פול מיראז', שהביא בשנות ה-70 עם אחיו את הוואפל הבלגי לארה"ב, מחזיק בניסיון של 35 שנה של ניסיון במוצרי צריכה ובניהול חברות גדולות.

התוכנית מיועדת למנהלים בכירים בתחומים הרלוונטים. הליכי המיון עתידים לכלול ראיון אישי למועמדים המתאימים, לאחריו תתקבל החלטה לגבי זהות המשתתפים. ההרשמה לתוכנית תיסגר ב-3 בדצמבר. להרשמה – הכנסו לאתר קרן מיראז'.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]