מגניב: אפליקציה תמדוד לכם את שיעור אורך הלולב
אפליקציית SizeUP החדשה מבית My Size - הינה אפליקציית המטר הראשונה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית המאפשרת מדידה של מידות בדו מימד באמצעות הסנסורים הקיימים בטלפונים החכמים
עבודות לחרדים | 29 ספט 2015 13:14

 

תשכחו מהסרגלים ומסרטי המדידה: אפליקציה חדשה שהושקה בחודש האחרון באפסטור – חנות האפליקציות של אייפון – עושה סוף לאופציות השונות שהכרנו עד היום במדידת אורך בחפצים, והיא גם תסייע לכם השנה, בערב חג הסוכות, למדוד את שיעור אורך הלולב – האם הוא כשיעור ר' חיים נאה או שהוא כשיעורו של החזון איש.

אפליקציית SizeUP החדשה מבית My Size – הינה אפליקציית המטר הראשונה המבוססת על טכנולוגיה חדשנית המאפשרת מדידה של מידות בדו מימד באמצעות הסנסורים הקיימים בטלפונים החכמים.

האפליקציה הושקה כעת רק למכשיר האייפון וב-My Size אומרים שהיא תושק בקרוב גם למכשירי אנדרואיד ובעתיד תושק גם אפליקציית המדידה בתלת-מימד שתוכל למדוד מידות גוף וביגוד.

הצלחה גדולה נרשמה כבר ביממה הראשונה של יום השקת האפליקציה, לאחר שהיא הגיעה למקום הרביעי בדירוג ההורדות של אפסטור עם אלפי הורדות ביום.

רונן לוזון, מנכ"ל My Size אמר: "לצד האפליקציה החדשה SizeUp – שלראשונה יכולה לספק מידות באמצעות החיישנים הקיימים בטלפון החכם. אנו פועלים במרץ יחד עם Trucco שותפתנו באירופה להשקת טכנולוגיית המדידה שלנו בתלת-מימד, שתאפשר לכל משתמש למדוד את מידות הגוף שלו ולרכוש בגדים ברשת".

אלי ואלס, יו"ר My Size אמר בעקבות השקת האפליקציה החדשה: "השימוש בטכנולוגיה החדשנית של My Sizeלצרכים יומיומיים או הלכתיים כדוגמת מדידת שיעור אורך הלולב או ההדסים עבור קיום מצוות היום בחג הסוכות – משמש כאבן דרך חשובה במאמצים של החברה להביא פריצת דרך טכנולוגית שתשנה את דרכי המדידה בצרכים השונים".

 

אפליקציית SizeUp זמינה כיום למשתמשי האיפון. http://sizeup.biz/

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]