חברת "סאנדיסק" מגייסת 90 מהנדסים ומבטיחה: 20 אלף ש' למי שיביא עובד חדש
תאגיד השבבים מגייס כ-90 מהנדסים למרכזי הפיתוח שלו בכפר סבא, בגליל ובעומר - ובמסגרת זו הודיע לעובדים: כל מי שיביא מועמד שגם ייקלט בחברה - יקבל בונוס של 20 אלף שקל. על גיוס של 3 עובדים - יוענקו גם מכשירי אייפד אייר
עבודות לחרדים | 30 אוג 2015 15:00

 

חברת סאנדיסק פתחה בגיוס נרחב של כ-90 מהנדסים למרכזי הפיתוח שלה בישראל, במסגרתו מופעל מבצע לעובדים במסגרת מדיניות "חבר מביא חבר": כל עובד שיביא מועמד שגם ייקלט בחברה, יהנה מבונוס של 20 אלף שקל

 

 

סאנדיסק מעסיקה כיום 650 עובדים, רובם מהנדסים וחוקרים, במרכזי הפיתוח שלה בכפר סבא, עומר בדרום ותפן בגליל. החברה מבקשת לאייש כעת משרות במגוון תפקידים בתחומי מחקר ופיתוח, בעיקר של של מהנדסי ולידציה ופירמוור.

 

"בעקבות גידול בפעילות הפיתוח המתבצעת בישראל, חל גידול משמעותי במספר המשרות המחכות לאיוש באתרים השונים", אמרה רונית רונן-קרפול, סמנכ"לית משאבי האנוש לישראל ואירופה ומשנה למנכ"ל סאנדיסק ישראל. "הדלתות שלנו פתוחות ואני בטוחה שהאנשים הטובים ימצאו את הדרך הכי מהירה להגיע אלינו".

 

בחברה ציינו כי לטובת עידוד הגיוס המסיבי, הם נדרשו לצעדים לא שגרתיים ולפיכך הודיעו לעובדים בימים האחרונים על הבונוס המיוחד שיוענק לעובדים שיביאו מועמדים שייקלטו בסופו של דבר בחברה. עובדים שיביאו לגיוס של שלושה עובדים, יקבלו בנוסף לבונוסים גם אייפד אייר בעבור כל עובד שייקלט.

 

סאנדיסק היא תאגיד אמריקני, העוסקת בפתרונות מבוססי אחסון פלאש ונסחר ב-S&P 500. הפתרונות של החברה משולבים בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. חברת אם סיסטמס הישראלית – שהמציאה הדיסק און קי, נרכשה על ידיה בסוף 2006.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]