הכירו את יוסי רובינשטיין: מתכנת צעיר ושאפתן
פרויקט מיוחד: החרדים העובדים והסטודנטים יוצאים מהשגרה ומספרים בקצרה על עצמם, איפה הם רוצים להיות בעוד 5 שנים ומה הפדיחה הגדולה שלהם בעבודה? מעניין.
דוד בן נעים | 18 יול 2015 22:23

בשביל צעיר או צעירה חרדים היציאה לשוק העבודה מלווה בקשיים רבים, העדר השכלה או ניסיון תעסוקתי הם חלק קטן מאותם קשיים, המעבר מהישיבה לעולם התעסוקה הוא מעבר קשה, לא הרבה צולחים אותו ומצליחים להתברג במקומות טובים, לא מעט אנו רואים כאלו שלא הצליחו הם עדיין מחפשים את עצמם.

 

מיזם עבודות לחרדים שם לו למטרה לעזור לחרדים המעוניינים לצאת לשוק העבודה, כמו גם לאלו הרוצים ללמוד תואר או מקצוע בצורה מכובדת לעשות זאת. ולכן החלטנו בכל פעם לפרגן לצעיר או צעירה שעשו צעד כזה.

 

הכירו את יוסי רובינשטיין (20)

את רובינשטיין, בחור נחמד ונעים סבר אני תופס לשיחה קצרה על עבודה, חיים, ומה שביניהם באמצע הכנות קדחתניות לחתונתו.

 

 מה עושה היום: היום אני טכנאי סלולר נכנסתי לתחום לפני כשנתיים, התחלתי בזמנו כסטאז'ר בתחום ולאו לאט התברגתי בפנים.

 

עבודות קודמות: לפני כן עבדתי בכללית ובפאלפון בתור נציג שירות ומכירה, אבל לא ממש הצלחתי שם, הלחץ וההמולה זה משהו שקשה להתרגל אליהם.

 

חמש שנים מעכשיו: בעוד 5 שנים אהיה אחרי לימודים והתמחות כתוכניתן, בעזרת השם מקווה להתחיל כשכיר בחברה מובילה, ובהמשך אולי אפילו כעצמאי…

 

פאדיחה שמלווה אותך: עשיתי פעם סרטון לפייסבוק עם אייפון של לקוחה, ואבא שלה התקשר לצעוק עלי, ואפילו איים שיתבע אותי על כך שאני משתמש באייפון של הבת שלו שימוש ציני.
המלצה: אם מעניין אתכם תחום מסוים, תכירו אנשים מהתחום ואפילו תתנסו בעצמכם. מהר מאוד תבינו אם זה בשבילכם, אם לא ? לא קרה כלום, חפשו תחום שכן יתאים והתמסרו אליו.

 

יוסי הוא דוגמא לבחור, שעל אף הקשיים שנתקל בהם ביציאה לעבודה ואף במקומות העבודה לא נמנע מלהרים ראש ולהמשיך, ולנו נשאר רק לברכו בברכת הדרך.

 

אה ודבר אחרון, כמובן שנאחל לו ברכת מזל טוב ענקית, ושיזכה להקים בית נאמן בישראל, אכי"ר.

 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]