הכירו את יעקב גבריאלי: התסריטאי החרדי שעוד יהיה על המסך שלכם
פרויקט מיוחד: החרדים העובדים והסטודנטים יוצאים מהשגרה ומספרים בקצרה על עצמם, איפה הם רוצים להיות בעוד 5 שנים ומה הפדיחה הגדולה שלהם בעבודה? מעניין.
דוד בן נעים | 16 יול 2015 14:30

 

בשביל צעיר או צעירה חרדים היציאה לשוק העבודה מלווה בקשיים רבים, העדר השכלה או ניסיון תעסוקתי הם חלק קטן מאותם קשיים, המעבר מהישיבה לעולם התעסוקה הוא מעבר קשה, לא הרבה צולחים אותו ומצליחים להתברג במקומות טובים, לא מעט אנו רואים כאלו שלא הצליחו והם עדיין מחפשים את עצמם.

 

מיזם עבודות לחרדים שם לו למטרה לעזור לחרדים המעוניינים לצאת לשוק העבודה, כמו גם לאלו הרוצים ללמוד תואר או מקצוע ולהגשים את עצמם. לכן החלטנו בכל פעם לפרגן לצעיר או צעירה שעשו צעד כזה ושיספרו מה העבודה שלהם, המקצועות הקודמים שעבדו ויקנחו בפדיחה הגדולה שלהם בעבודה ובמסר לאומה.

 

 

 

 הכירו את יעקב גבריאלי (25)

 

את גבריאלי אנחנו פוגשים לשיחה נחמדה על כוס קפה ושומעים ממנו קצת על עצמו ועל השאיפות שלו.

 

מה אתה עושה בימים אלו: כותב תסריטים לחברת היפר הפקות, במקביל אני גם  עובד בתחום התקשורת והסלולר.

 

השכלה:  אני סטודנט לקולנוע בבית ספר- מעלה

 

מקצועות קודמים: בעברי הייתי ספר ועודני ספר  v.i.pללקוחות שמשום מה מכורים לתספורות שלי.

 

איפה תהיה בעוד חמש שנים: בשנים הקרובות אני רוצה לכתוב ולהתעסק בדברים שאני אוהב. לכתוב על האמת הפנימית שלי, כאומן יוצר בחברה חרדית ולהתעסק בציבור החרדי ועליו.

בעוד 5 שנים אני מקווה כבר לכתוב פיצ'ר (סרט באורך מלא) שזה חלום של כל תסריטאי.

 

פדיחה שמלווה אותך: בתחילת העבודה שלי כספר ברח לי הפלסטיק של המכונה ועשיתי קרחת קטנה  ללקוח. כדי לחפות על זה התחלתי להשוות את המסביב. בסוף יצא קרח בכל הראש. שבוע הוא הסתובב עם כובע.

 

מסר קצר לאומה: תעשו את מה שאתם אוהבים באמת, תמשיכו עם החלומות שלכם, אם מכוונים גבוה מגיעים לאן שהוא, אם לא מכוונים בכלל כנראה שגם לא מגיעים לשום מקום.

 

יעקב הוא דוגמא קלאסית לבחור שאפתן אמביצי ועם רצון להצליח, ולנו נשאר רק לאחל לו בהצלחה.

 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]