זה מתחיל: האקסלרטור של קמאטק יצא לדרך
פרויקט "קמא טק לשילוב חרדים בהייטק" יצא לדרך עם הסטארטפים שהתקבלו לאקסלרטור והיזמים נכנסו לעבוד במשרדי חברות ההייטק השונים. משה פרדימן אמר: "כולנו מתרגשים וממשיכים בתנופת ההייטק החרדי."
עבודות לחרדים | 30 אפר 2015 10:45

האקסלרטור של קמא-טק, שילוב חרדים בהייטק יוצא לדרך, הקונספט הניסיוני החדשני שלנו הוא שכל סטארטאפ חרדי מאומץ על ידי סטארטאפ ישראלי גדול ומצליח.

 

תאחלו בהצלחה לסטארטאפ החרדי קוגנילייז של היזמים דביר לרר, דב קרולוביץ' וארי גינזבורג שנכנסים לעבוד בסטארטאפ המדהים טאבולה, לספוג אויר פסגות ומרבד הייטקי קסום למשך ארבעת החודשים הקרובים. נשיא טאבולה אלדד מניב הבטיח לפנק אותם בקשרים, בייעוץ, ובכל מה שסטארטאפ צעיר צריך.

 

מנהלת משאבי אנוש נעמי פרקש הבטיחה לעשות כל מאמץ לתת להם את התחושה הכי טובה בארבעת החודשים הללו. האמת שהתרגשנו שם היום עד דמעות, לחשוב שסטארטאפ ששווה מיליארד דולר, הסטארטאפ המבטיח ביותר בישראל (כך לפי דירוג כלכליסט שהתפרסם בשבוע שעבר) מסכים לארח ולקחת תחת חסותו סטארטאפ חרדי בתחילת דרכו, ללא כל כוונת רווח, זה פשוט מדהים, מרגש, מפעים ומחמם את הלב.

 

איזה רצון לעזור, איזו פתיחות, איזו נתינה, פשוט אין מילים. תודה טאבולה! תודה אלדד, תודה נעמי, ותודה ליניב פלדמן ומורן בר שעשו את השידוך הזה והעיקר – בהצלחה דביר, דב וארי!

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]