עובדים מן המניין 3: תכירו את קובי כרמל
הכר את העובד החרדי: פרויקט עובדים מן המניין יוצא לדרך. בכל כמה ימים נפרסם סיפור של עובד חרדי בחברה אחרת, והפעם; קובי כרמל, עובד בחברת "רבטק".
עבודות לחרדים | 16 אפר 2015 18:24

 

תכירו את קובי כרמל (22) רווק.

 

מפתח בכיר בחברת "רבטק" – בית תוכנה.

 

"תוכנה בשבילי זה כמו משחק שלומדים ולאט לאט אתה מגלה עוד ועוד דברים" אומר קובי כרמל שעובד למעלה משנה כמפתח בחברת רבטק. קובי, רווק בן 22 גדל בירושלים ולמד בחיידר ובישיבות. "לאחר תקופה שבה למדתי בישיבה גדולה במשך רוב שעות היום גמרא, החלטתי לחפש אפיקים נוספים. תחום ההייטק עניין אותי מאוד ובמיוחד פיתוח תוכנה.

 

" לא היה לי מורה או קורס שעשיתי בתחום. פשוט ישבתי וקראתי המון חומר איך בונים תוכנות ובכלל הרבה התנסתי לבד ( אתם בטח מתארים שבדרך גם הרסתי כמה דברים…) אבל זה מה שמשך אותי לתחום ועם הזמן התמקצעתי יותר".

 

"יוצא לי להכיר לא פעם ולא פעמיים אנשים חילונים מהתחום" ממשיך לספר קובי. "בהתחלה הם קצת בהלם מכך שאני חרדי צעיר שמפתח תוכנות לחברות הגדולות בארץ. הרבה פעמים שואלים שאלות – איפה למדת? האם יש עוד חרדים בהייטק כמוך? ועוד ועוד, ואני מספר להם על כך שיש עוד מאות אם לא אלפי אנשי הייטק חרדים. מופתעים."

 

"כשהגיעה ההצעה לעבוד בבית תוכנה, לא חשבתי פעמיים והלכתי על זה. התחלתי מלמטה והיום אני עובד כמפתח בחברה ומוסר שיעורים בתחום מדעי המחשב".

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]