היזמים מאחורי חברת בניית האתרים המצליחה ביותר בישראל
תכירו את חברת קידום נט החברה שמחוללת מהפכה בתחום בניית האתרי אינטרנט. ראיון.
עבודות לחרדים | 30 מרץ 2015 15:10

 

לפני שלוש שנים, אוראל, כעת סמנכ"ל הפיתוח העסקי של קידום נט סיים את לימודי המשפטים בקריה האקדמית אונו.

 

"סיימתי את לימודי המשפטים והבנתי שיש אפליה כלפי המגזר החרדי בשוק התעסוקה, הרבה מחברי לספסל הלימודים חיפשו עבודה, אך לא מצאו." מספר לנו אוראל. הוא הבין שהבעיה היא עמוקה והכין עבודת מחקר שבה הוא מפרט איך אפשר לפתור את הבעיות הקיימות בשוק התעסוקה וכיצד ניתן לשלב יותר חרדים בתעסוקה כך שיתאפשר להם להתפרנס בכבוד מבלי לוותר על הערכים החרדים.

 

"היה לי קשה לראות כ"כ הרבה חרדים מוכשרים שפשוט לא מצליחים למצוא עבודה." ממשיך ומספר. "החלום שלי היה להקים חברה מצליחה שתאפשר פרנסה בכבוד לבני המגזר החרדי מבלי לוותר על התנאים המתאימים לצורכי המגזר." לאחר ניתוח ההזדמנויות בשוק אוראל הבין שלהרבה גברים חרדים יש יכולת שכנוע גבוהה ומן העבר השני, הנשים החרדיות בקיאות ברזי הגרפיקה ויודעות לעצב אתרים מדהימים. מאידך היה צורך עז בשוק לשירות בניית אתרים בעלות אטרקטיבית כי כל בעל עסק שחפץ חיים הוא חייב אתר אינטרנט שישים אותו על המפה – כי פשוט מי שלא שם לא קיים. אוראל חבר לחברת סטרטאפ ישראלית המאפשרת לכל מעצבת גרפית לבנות אתרים מהממים בקלות ובעלות אטרקטיבית וכך נולדה קידום נט – מקום עבודה מותאם למגזר החרדי עם שכר גבוה המאפשר פרנסה בכבוד לכל חרדי.

 

 

 איך התחלתם? 

 

התחלנו בקטן, ממש לבד. אני מכרתי את האתרים, העסקנו מעצבת ולאט לאט המכירות הלכו וגדלו. בעלי העסקים שהקמנו להם את האתרים נהנו מהשירות והמקצועיות והשמועה עשתה לה כנפיים, והחברה הכפילה את עצמה מידי שנה, כיום החברה מונה כ- 45 עובדים כמחציתם נציגי מכירות המנהלים תיקי לקוחות ומחציתם מעצבות אתרים ונשות שירות לקוחות ותמיכה טכנית.

 

בחודשים האחרונים שכרנו משרדים חדשים והשקענו למעלה מחצי מיליון שקל בפיתוח החברה. המשרדים ברמה הגבוהה ביותר של חברות ההייטק בארץ ובעולם. "תשמע, פשוט כבר לא היה לנו מקום במשרדים הישנים. אנחנו כל הזמן בתהליך צמיחה וגיוס עובדים חדשים."

AusKb-Z6mo9NlpeBPJp10C0sVsHQOaEl5E3k5kbm9qHO

אז מה חשוב לכם כשאתם מגייסים עובדים?

 

הגישה אצלנו בקידום נט שאנחנו מחפשים שותפים להצלחה, לכן חשוב לנו מאוד אנשים רציניים בעלי כושר שכנוע שיוכלו לצרף עוד בעלי עסקים להצלחה ולאפשר להם ליהנות מאתר איכותי ואפקטיבי שייצג אותם ברבע מהמחיר שגובים המתחרים בשוק. צריך מוטיבציה גבוהה ויכולת התמדה. אין לי שום בעיה עם אנשים שאין להם ניסיון בתחום המחשבים, העיקר שהחבר'ה יהיו "רעבים" עם אנרגיות להצליח ולהתקדם.

 

כמה עובדים אתם מחפשים לגייס היום?

 

עם המעבר למשרדים החדשים, הקמנו עוד שני מחלקות של מנהלי תיקי לקוחות גברים, מעבר למחלקת המכירות של הנשים שהייתה קיימת. אנו כעת בתהליך גיוס של כ- 25 מנהלי תיקי לקוחות ונציגי מכירות הרוב במשרה מלאה וכעשרה נציגים למשמרת ערב בשעות נוחות גם ללומדי הכולל-בוקר משעה 15:00 – 20:00 חמש שעות עבודה שאפשר להגיע בהן גם למשכורות של מעל עשרת אלפים שקל בחודש.

AmpzNGvv9HActpZNeqe4tbfbEA4bVrGxfhplWo9K0ZWF AjorTStn7tXqX1jc3LeY2jSyIYrz2j9B-KbGEtc35tN_

מה הלאה?

 

כיום אנחנו מקימים אתרים בעיקר לבעלי עסקים וחברות בארץ. יש לנו נתח שוק בין החברות הגדולות בארץ ובכל שנה אנחנו מקימים למעלה מאלף אתרים. הדבר הבא הוא חו"ל וחדירה לשוק הבינלאומי. ואנחנו מתעדים בשנה הקרובה לפתוח מחלקה מיוחדת לחו"ל ולהתפתח לשוק דובר האנגלית ומקווים לשחזר את ההצלחה בישראל לכל העולם.

בנוסף, אנחנו מחפשים שותפים להצלחה ואנשים שמאמינים בתחום עם אמביציה גדולה להצליח ולהתרחב בחו"ל. מי שמעוניין, מוזמן לפנות אלינו.

 

מה טיפ הזהב שלך ליזמים?

 

נחישות, נחישות ושוב נחישות. אין דבר כזה "אי אפשר". הכל אפשרי וצריך רק למצוא את הדרך. תמיד יש אתגרים וקושי אבל חשוב מאוד שליזם יהיה נחישות והתמדה בעסק ואמונה שהכל אפשרי וכמובן סייעתא דשמיא.

 

לפני שאנו נפרדים מהראיון, הוא מדגיש – אנחנו משפחה אחת. כולנו, כל העובדים, המעצבים, אנשי מכירות כולנו משפחת קידום נט. ואנחנו ממשיכים לצרף למשפחה הזאת עוד אנשים ואם אנשים מעבודות לחרדים רוצים להיות חלק מהמשפחה הזאת, יותר מנשמח לקבל אותם!

רוצים להצטרף לצוות של "קידום נט"? לחצו כאן!

אביאל, מנהל צוות מכירות בנים.

אביאל, מנהל צוות מכירות בנים.

פרטים על החברה.

כתובת: רחוב כהנמן 111 בני ברק.

טלפון: 074-7174077

שעות: 8:30 – 20:00

לשליחת קורות חיים

פקס: 074-71740-70

מייל: jobs@kidumnet.co.il

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]