במעמד ראש עיריית ירושלים: נקבעה מזוזה בשלוחה החרדית של "מעלה"
במעמד ראש עיריית ירושלים, רבנים ואישי ציבור, נקבעה מזוזה בשלוחה החרדית של "מעלה". במהלך הלימודים רוכשות התלמידות ידע והתמחות בבימוי, תסריט, עריכה, הפקה, סאונד ותאורה
עבודות לחרדים | 26 פבר 2015 11:51

 

בשלוחה החרדית של בי"ס "מעלה" בירושלים, חגגו את אירוע קביעת המזוזה והפתיחה הרשמית של שנת הלימודים.

 

באירוע החגיגי נטלו חלק, ראש העיר ניר ברקת שהתכבד בגזירת הסרט ובקביעת מזוזה יחד עם הרב מרדכי ורדי, רב ביה"ס מעלה. הרב ישראל גליס חבר ועדת ההיגוי של השלוחה החרדית התכבד בקביעת המזוזה  בכניסה לכיתה.

 

בדברי ברכה שנשא ראש העיר הוא פנה לתלמידות ובירך אותן על היותן חלוצות המתחילות בדרך חדשה. בדבריו להנהלת מעלה  ובמיוחד לנטע אריאל מנהלת בית הספר, העלה ברקת על נס את תרומתו של בי"ס מעלה לתרבות ולירושלים .

 

הרב ישראל גליס, ציין כי מדובר באירוע סמלי במיוחד, לא רק בגלל חשיבותו של המהלך, אלא גם בגלל מיקומו המיוחד והנוסטלגי של בית הספר ברחוב שבטי ישראל.

 

נטע אריאל, מנהלת בי"ס "מעלה" בירכה את התלמידות וסיפרה כי זה יום מרגש במיוחד עבורה, לאחר שנים של חלום על פתיחת שלוחה  חרדית, החלום קרם עור וגידים  והכיתה הראשונה נפתחה. זהו מקום בו יקבלו התלמידות כלים מקצועיים להעביר את המסרים שלהן ולא פחות חשוב לפרנס ולהתפרנס בכבוד. בסיום דבריה הודתה למי שמסייע לאורך הדרך, קרן ברכה, הג'וינט, משרד הכלכלה ועיריית ירושלים.

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]