מחפשים חברותא? עכשיו תוכלו למצוא בקלות.
לרובנו האנשים שעובדים, אנו מחפשים בדרך זו או אחרת, חברותא ללמוד גמרא. אולם, המשימה למציאת ה"חברותא" היא משימה לא פשוטה. לכן, הקמנו מיזם "חברותא" מציאת חברותא במהירות ובקלות.
עבודות לחרדים | 25 נוב 2014 02:13

תכירו מיזם חדש "חברותא" שמו.

במהלך חיינו פעמים רבות ,ורבים הבחורים, אשר נקלעים לסיטואציה בה הם נשארים אל מול סדר יומם ללא מערכת מסודרת המכוונת אותנו בעולם הלימוד.

לכן, התאגדנו  "עבודות לחרדים" יחד עם "חברותא" (מבית "תורה והלכה") תחת מרכז אחד שירכז את כל המעוניינים למציאת חברותא, ולאחר מילוי טופס הנתונים נשתדל לתת מענה לכל מבקש בהתאמה לשעות, לסגנון, ולתוכן הלימוד,

בנוסף נוכל להמליץ על מסגרות כאלו ואחרות הקיימות ממילא, וכן ייעוץ והכוונה בתחומים הללו למבקשים.

בימים אלו מוקם פרוייקט חברותא – מאגר של אנשי עמל וסטודנטים חרדים שמחפשים ומעוניינים לקבוע עיתים לתורה פעמים רבות ,ורבים הבחורים, אשר נקלעים לסיטואציה בה הם נשארים אל מול סדר יומם ללא מערכת מסודרת המכוונת אותנו בעולם הלימוד.

פרוייקט "חברותא" הוא שילוב כוחות של הרב ישראל אברמובסקי ראש בימ"ד תורה והלכה יחד עם אביגדור רבינוביץ מנכ"ל 'עבודות לחרדים'.

 

photo

הרב אברמובסקי

בימים אלה, אנו מפרסמים טופס הרשמה לכל המעוניינים להצטרף למיזם וללמוד חברותא ובכך, נקים מרכז אחד שירכז את כל המעוניינים למציאת חברותא, ולאחר מילוי טופס הנתונים ניתן  את המענה לכל מבקש בהתאמה לשעות, לסגנון, ולתוכן הלימוד, או להמליץ על מסגרות כאלו ואחרות הקיימות ממילא, וכן ייעוץ והכוונה למבקש בתחומי הלימוד השונים וחייו של בחור ישיבה בימנו.

מעוניינים בחברותא? לחצו כאן!

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]