האם בענף הנדל"ן יתחילו להעסיק חרדים?
אל מול למעלה מאלפיים בכירי ענף הבניה והנדל"ן בישראל, שהתכנסו למפגש השנתי של "מרכז הבנייה הישראלי", ביקש הרב ישראל כהן רוזובסקי: "תתחילו להעסיק חרדים".
עבודות לחרדים | 25 נוב 2014 00:11

 

כ-2,000 בכירים בענף הבניה והנדל"ן בישראל השתתפו בשבוע שעבר באירוע השנתי של הענף, הנערך על ידי 'מרכז הבניה הישראלי' – עיר הנדל"ן של ישראל 2014.

הרב ישראל כהן-רוזובסקי, מייסד קמפוס עין חמד וישיבת דרכי חיים, ניצל את ההזדמנות כדי להביא את בשורת אנשי המקצוע החרדים ולקדם השמה מקצועית גם בקרב ענף הבניה והנדל"ן.

הרב כהן-רוזובסקי, נאם בפני אנשי המקצוע בוועידה וביקש מהם לפתוח דלת לעובדים חרדים, לשלב בוגרי אקדמיה חרדים בתחומם וליהנות מכל היתרונות של עובד לויאלי, נאמן ומסור.

"בשנים האחרונות, מאות בני נוער משלבים לימודים תורניים עם הכשרה מקצועית ולימודי אקדמיה", סיפר הרב כהן-רוזובסקי, "אנחנו מקבלים דיווחים ממעסיקים שפתחו את הלב וקלטו עובדים חרדים. לדבריהם, מדובר בעובדים לויאליים, מסורים ונאמנים למערכת".

gyyokyh8__w470h313q80

עוד מוסיף רוזובסקי, "מכאן אני קורא לכם, קבלנים ואנשי מקצוע: יש אצלנו בוגרים בתחומי השמאות, האדריכלות, עיצוב פנים ועוד. הם יודעים לתת את השירות הטוב ביותר. תפנו אלי באופן אישי ואני אדאג שממחר בבוקר תוכלו לקלוט עובדים חרדים מצוינים".

האם המעסיקים יתחילו להעסיק עובדים חרדים? כולנו תקווה שכן.

 

מאמרים שאולי יעניינו אותך

0 תגובות

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

[fbcomments]